Kategorie sklepu

Shrimps Forever Delight Mineral Paste pasta z minerałów - 50g

33,99 zł

-12,00 zł

45,99 zł

KAT01060

Nowy produkt

Towar niedostępny

Shrimps Forever Delight Mineral Paste - pokarm w postaci pasty mineralnej dla krewetek.

Więcej szczegółów

Shrimp Delight Mineral Paste to pokarm w postaci pasty zawierającym w swoim składzie wysokiej jakości naturalne minerały. Pokarm wspiera różne procesy w organizmie krewetek, a także oczyszcza i poprawia jakość wody.
Delight Mineral Paste ma tak zbilansowany skład, że w wodzie pozostaje stabilna przez bardzo długi czas i nie wymaga usunięcia po konsumpcji.

Minerały zastosowane w paście są w 100% naturalnego pochodzenia o najwyższym poziomie czystości. Konsystencja pasty oraz jej plastyczność umożliwiają jej przyklejenie do szyby lub dekoracji w akwarium.
Pokarm dzięki zawartości odpowiednich składników odżywczych ułatwia linienie oraz gwarantuje budowę mocnego oraz zdrowego pancerza. Ponadto, minerały i pierwiastki śladowe poprawiają wybarwienie oraz stymulują organizm krewetki do produkcji większej ilości pigmentu.

Oprócz wsparcia różnych procesów w organizmie krewetki,  pasta mineralna zapewnia oczyszczanie wody w akwarium. Ze względu na dodatek minerałów ilastych, które są naładowane ujemnie, zanieczyszczenie zostają związane i nie stanowią zagrożenia dla krewetek. Ponadto występuje redukcja minerałów odpadowych w wodzie.

Skład:
100% naturalne minerały

Dawkowanie:
Karmić krewetki małą ilością pasty, dobierają porcję  odpowiednio do ilości krewetek w zbiorniku. Po konsumpcji nie ma potrzeby usuwania pokarmu z wody. Pasta pozostając wodę wpływa na jej oczyszczanie oraz poprawę jakości.

Zawartość:
50 g w postaci plastycznej pasty.

Napisz opinię

Shrimps Forever Delight Mineral Paste  pasta z minerałów - 50g

Shrimps Forever Delight Mineral Paste pasta z minerałów - 50g

Shrimps Forever Delight Mineral Paste - pokarm w postaci pasty mineralnej dla krewetek.

Podobne produkty