Kategorie sklepu

Ferka Balance N - 1000ml

95,99 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

KAT01006

Nowy produkt

Towar niedostępny

FERKA BALANCE N 1000ml - Nawóz Azotowy

Więcej szczegółów

Ferka Balance N jest to doskonały nawóz azotowy dla roślin akwariowych. Składa się z wysokiej jakości azotu oraz stymulatorów ułatwiających wchłanianie go przez liście roślin.
Spośród innych nawozów tego typu wyróżnia go wysoka jakość oraz wydajność.

W koncpecji nawożenia zbiorników roślinnych azot jest jednym z najbardziej znanych pierwiastków. Przy jego nieodpowiednim dozowaniu może powodować wysyp glonów, dlatego też większość początkujących akwarystów stara się go unikać ograniczając jego dawkowanie. Uważają bowiem, iż przemiana materii ryb jest w zupełności wystarczająca aby zapewnić roślinom jego odpowiednią ilość. Dowiadując się więcej poprzez własne doświadczenia zaczynamy rozumieć iż azot jest niezbędny w akwariach roślinnych, ponieważ zapewnia on znakomitą kondycję roślin, mimo większego ryzyka powstawania glonów.
Azot w Balance N jest tak starannie dobrany że zaraz po podaniu jest wchłaniany przez rośliny, dzięki czemu ryzyko wystąpienia glonów maleje.

Balance N w celu wyeliminowania niedoborów azotu oraz zapewnienia optymalnego wzrostu roślin z jednoczesnym utrzymaniem ich w jak najlepszej kondycji powinien być stosowany wspólnie z Aquatilizer oraz Balance K.

Uwaga! Nie zaleca się stosowania Balance N w nowo założonych zbiornikach, brak koloni bakterii nitryfikacyjnych może spowodować problem z glonem.

Dawkowanie:
Rozpocznij od 3 ml na 100 litrów wody i zwiększaj tygodniowo, aż do osiągnięcia 10 ml na 100 litrów wody.
Inną właściwą opcją dawkowania jest 1 ml na każde 100 litrów wody dziennie.Napisz opinię

Ferka Balance N - 1000ml

Ferka Balance N - 1000ml

FERKA BALANCE N 1000ml - Nawóz Azotowy

Podobne produkty