Kategorie sklepu

Aquael HYPERMAX 4500 BT (bluetooth) - 200-1500L

1 799,99 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

KAT03656

Nowy produkt

Dostępny

Nowe możliwości kontroli filtracji w akwarium z Hypermax 4500 BT! - filtr zewnętrzny do 200-1500l

Więcej szczegółów

HYPERMAX 4500 BT – Kontroluj Świat Pod Wodą!

Nowe możliwości kontroli filtracji w akwarium z Hypermax 4500 BT!

Dostęp do funkcji filtra Twojego akwarium jeszcze nigdy nie był tak intuicyjny i zaawansowany! Hypermax 4500 BT, najnowsza wersja naszego potężnego filtra, wprowadza rewolucyjną funkcję sterowania za pomocą aplikacji Aquael BT przy użyciu technologii Bluetooth. Zanurz się w świat nowoczesnej akwarystyki, korzystając z pełnej gamy innowacyjnych funkcji, które umożliwiają personalizację i optymalizację warunków w Twoim akwarium.
Co zatem oferuje filtr Hypermax w wersji BT?

Sterowanie filtrem jednym palcem:

Hypermax 4500 BT umożliwia pełne sterowanie funkcjami filtra bez konieczności zbliżania się do akwarium. Włącz i wyłącz filtr przez aplikację wtedy kiedy tego potrzebujesz, gwarantując szybką reakcję na zmiany warunków w akwarium. Precyzyjna regulacja przepływu pompy za pomocą prostych gestów na ekranie smartfona, co pozwala dostosować pracę filtra do potrzeb mieszkańców Twojego zbiornika.

Elastyczne tryby przepływu:

Wybieraj spośród różnorodnych trybów przepływu, takich jak stały, impulsowy, sinusoidalny czy przerywany, dostosowując prace filtra do znajdujących się w nim zwierząt i roślin. Różne tryby „falowania” pozwalają na symulację naturalnych warunków środowiskowych, co stymuluje ryby i rośliny do zdrowszego wzrostu i poprawy dobrostanu.

Inteligentny tryb Dzień/Noc:

Dostosuj ustawienia filtra w zależności od cyklu życia Twoich ryb. Tryb Dzień/Noc automatycznie zmienia parametry filtracji, dostosowując się do naturalnych rytmów aktywności ryb. Inteligentne oprogramowanie aplikacji Aquael BT automatycznie kontroluje oświetlenie i intensywność filtracji, wspierając zdrowy rozwój flory i fauny.

Zaawansowane funkcje karmienia:

Opracowany system karmienia pozwala na precyzyjne dostosowanie interwałów i ilości karmienia. Wprowadź harmonogram żywienia zgodnie z potrzebami Twoich ryb. Funkcja karmienia została zaprojektowana z myślą o minimalnym stresie dla ryb, eliminując nagłe zmiany w środowisku. W zaprogramowanym czasie karmienia filtr zmniejsza swoją wydajność aby zmniejszyć ruch wody podczas kiedy ryby jedzą pokarm.

Zdalna konfiguracja sygnalizacji LED i dźwięków:

Dostosuj natężenie świecenia diod i dźwięków sygnalizacyjnych filtra, regulując ich tryby oraz natężenia dźwięku z poziomu aplikacji aby korzystanie z filtra było dla Ciebie jeszcze bardziej przyjemne.

Blokada PIN i monitoring błędów:

Bezpiecznie zabezpiecz dostęp do ustawień filtra za pomocą blokady PIN, eliminując przypadkowe zmiany konfiguracji. Natychmiastowe powiadomienia o wszelkich błędach pracy filtra pozwalają szybko zareagować na sytuacje awaryjne, zabezpieczając zdrowie i dobre samopoczucie ryb.

Interaktywny wykres pracy filtra:

Śledź wydajność filtra dzięki interaktywnemu wykresowi, który prezentuje dane na temat przepływu. Analizuj wykres pracy filtra, co pozwala dostosować ustawienia do zmieniających się warunków w akwarium i utrzymać optymalne warunki środowiskowe.

 
To wszystko i jeszcze więcej dostępne w jednym miejscu – Twoim smartfonie! Z aplikacją AQUAEL BT Hypermax 4500 BT to nie tylko potężny filtr, to również nowoczesne narzędzie do precyzyjnej kontroli filtracji w Twoim akwarium. Skorzystaj z zaawansowanych możliwości Hypermax 4500 BT i uczynij swoje akwarium oazą doskonałej równowagi.

Jest moc…

Hypermax posiada ogromną pojemność filtracyjną, wynoszącą 15,9 litra. To, wraz z najwydajniejszą na rynku, energooszczędną i sterowaną elektronicznie pompą decyduje o możliwości obsługi akwariów o dużym zakresie pojemności: od 200 do aż 1500 litrów. Komplet 2 węży wlotowych i 2 węży wylotowych zapewnia odpowiednią cyrkulację wody w całym akwarium, co skutecznie zapobiega tworzeniu się w nim martwych stref.

…i bezpieczeństwo

Produkty marki Aquael gwarantują wysoki standard bezpieczeństwa użytkowania. Hypermax zasilany jest bezpiecznym napięciem roboczym 24 V, które nie stanowi żadnego zagrożenia dla życia i zdrowia człowieka.  Po drugie, w przypadku blokady wirnika urządzenie automatycznie wyłączy się, zapobiegając tym samym eskalacji skutków awarii. Dodatkowo, o zdarzeniu powiadomi nas sygnał dźwiękowy oraz pulsowanie diod funkcyjnych. Hypermax zareaguje tak samo w przypadku braku wirnika w komorze silnika.

Dla profesjonalistów i początkujących

Możesz być spokojny o obsługę Hypermaxa, nawet jeśli jesteś początkującym akwarystą. Nasi konstruktorzy zadbali o komfort i intuicyjność jego użytkowania w każdym detalu: od prostego w obsłudze panelu sterującego aż po kółka umożliwiające wygodne przesuwanie urządzenia. Zastosowano także sprawdzone i opatentowane funkcjonalności, użyte wcześniej w cenionych filtrach ULTRAMAX. Mowa tu m.in. o prefiltrze oraz systemach: podwójnych zaworów kulowych i samoczynnego zalewania filtra. Rozwiązania te od lat cieszą się pozytywnymi opiniami akwarystów. Jesteśmy pewni ich niezawodności.

Prefiltr

Pojemny prefiltr 1,5 l wbudowany w pokrywę urządzenia efektywnie zatrzymuje duże zanieczyszczenia, co znacznie zmniejsza częstotliwość serwisowania filtra. Samo czyszczenie prefiltra jest bardzo proste i nie wymaga nawet wyjmowania urządzenia z szafki. Należy tylko podnieść pokrywę, wyjąć gąbkę z koszyczka i opłukać ją pod bieżącą wodą.

System podwójnych zaworów kulowych

Akwaryści wiedzą, że newralgicznym etapem prac wymagających dostępu do wnętrza filtra jest zwykle odłączanie od urządzenia węży wlotowych i wylotowych. Pozostała w filtrze woda najczęściej wylewa się na podłogę, co budzi uzasadnioną irytację. Aby tego uniknąć, w Hypermaxie zastosowano opatentowany system podwójnych zaworów kulowych. Zamykają one jednocześnie wlot i wylot filtra w pokrywie oraz światło węży i blokują niekontrolowane wydostawanie się wody.

Samoczynne zalewanie filtra

Wystarczy, że wykonasz od 2 do 4 ruchów tłokiem i gotowe. Filtr zostanie zalany wodą z akwarium. Proste?

Komplet akcesoriów niezbędnych do instalacji i uruchomienia filtra w zestawie:
– węże,
– kolanka,
– rurki przelewowe,
– deszczownia,
– wkłady do koszów na media filtracyjne:
    gąbka do prefiltra STANDARD SPONGE 10 PPI,
    gąbka STANDARD SPONGE 20 PPI,
    gąbka STANDARD SPONGE 30 PPI,

+ 2 puste kosze na media filtracyjne – do wypełnienia zgodnie z potrzebami Twojego akwarium. Rekomendujemy wybór mediów filtracyjnych z naszej szerokiej oferty:

– BioCeraMAX 600
– BioCeraMAX 1200
– BioCeraMAX 1600
– CarboMAX Plus
– ZeoMAX Plus
– NitroMAX Pro
– PhosMAX Pro
– NanoMAX Bio
– PearlMAX Bio
– NatureMAX Bio
– Magic Balls


Dane techniczne:
Pojemność akwarium [L] - 200-1500
Moc [W] - 18-36w
Wydajność [L/H] - 4500
Podnoszenie [CM] - 200
Wymiary [cm] (szerokość x głębokość x wysokość) 55,5x36x36 (z zaworami)
Średnica węży [mm] - 19/25
Pojemność kubła [L] - 15,9
Pojemność zasobnika [L] - 3,6
liczba zasobników [szt] - 4
Regulacja wydajności - TAK
Regulacja kierunku wylotu wody - TAK
Kompletny zestaw (plug&enjoy) - TAK
Prefiltr tak/nie - TAK
Wbudowany prefiltr - TAK
System automatycznego zalewania - TAK
Media mechaniczne w zestawie - TAKNapisz opinię

Aquael HYPERMAX 4500 BT (bluetooth) - 200-1500L

Aquael HYPERMAX 4500 BT (bluetooth) - 200-1500L

Nowe możliwości kontroli filtracji w akwarium z Hypermax 4500 BT! - filtr zewnętrzny do 200-1500l

Podobne produkty