Kategorie sklepu

Aquael grzałka Neoheater 100w (60-100L)

68,99 zł

-40%

114,99 zł

114,99 zł

KAT00332

Nowy produkt

Dostępny

Unikalna, pierwsza na rynku nietłukąca grzałka akwariowa z precyzyjnym termoregulatorem opartym wyłącznie na podzespołach elektronicznych

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!


AQUAEL NEOHEATER 100 W:

Unikalna, pierwsza na rynku nietłukąca grzałka akwariowa z precyzyjnym termoregulatorem opartym wyłącznie na podzespołach elektronicznych - to właśnie grzałka Neo Heater marki Aquael. Jest płaska i wyposażona w podwójną, uniwersalną zawieszkę pozwalającą na jej mocowanie do dowolnej szyby w akwarium.

Na froncie grzałki widnieje okrąg złożony z kontrolnych diod LED, które sygnalizują przekroczenie ustawionej temperatury. Grzałka działa z ogromną dokładnością dzięki precyzyjnemu termostatowi mikroprocesorowemu i wbudowanemu termometrowi elektronicznemu. Tak więc poza grzałką zyskujemy jednocześnie nowoczesny, elektroniczny termometr. Co więcej, ta grzałka do akwarium jest niezwykle łatwa w regulacji, co zapewnia system ‘one touch’.

Rodzina produktów do hodowli ryb Aquael:
Grzałka Neo Heater 150 W jest częścią rodziny produktów do hodowli ryb marki Aquael - jej "siostry" to inne grzałki szklane i grzałki plastikowe posiadające nowoczesne funkcje, takie jak termostat. Seria pozwoli Ci skompletować pełen ekwipunek do Twojego akwarium - znajdziesz w niej napowietrzacze, pompki i filtry akwariowe, a poza tym bogate w cenne składniki odżywcze pasze dla ryb i płatki wybarwiające oraz podłoża mineralne gwarantujące prawidłowy przepływ wody w strefie korzeni i niwelujące szkodliwe dla ryb azotany.

Parametry:
Dla zaspokojenia większych niż przeciętne potrzeb, tę grzałkę akwariową wyposażono w większy zakres temperatur - do 36 °C - przy czym pobór mocy jest standardowo na poziomie 150 W.

Zastosowanie:
Obsługa grzałki Neo Heater jest niezwykle prosta i odbywa się wyłącznie za pomocą jednego przycisku umieszczonego na szczycie grzałki (system „one-touch”). Po włączeniu jej do sieci wystarczy rytmicznie naciskając na przycisk ustawić pożądaną temperaturę widoczną poprzez świecenie się diody LED. Po chwili kolejne zaświecenie się wszystkich diod potwierdzi przyjęcie przez grzałkę nowego ustawienia. Poza diodą obrazującą temperaturę zaprogramowaną w akwarium świecić się będzie jeszcze jedna - sygnalizująca temperaturę aktualną. Jeśli jest ona niższa od zaprogramowanej ilustrująca ją dioda miga powoli co świadczy o pracy grzałki. Jeśli natomiast temperatura w zbiorniku (np. w czasie upałów) jest wyższa od ustawionej sygnalizująca ją dioda będzie migać bardzo szybko alarmując o możliwości przegrzania wody w akwarium. Grzałka Neo Heater nie zawiedzie Ciebie i lokatorów Twojego akwarium!

Grzałka także posiada zabezpieczenie termiczne i spełnia normy określone przez europejski standard IP68.

Napisz opinię

Aquael grzałka Neoheater 100w (60-100L)

Aquael grzałka Neoheater 100w (60-100L)

Unikalna, pierwsza na rynku nietłukąca grzałka akwariowa z precyzyjnym termoregulatorem opartym wyłącznie na podzespołach elektronicznych

Podobne produkty