Kategorie sklepu

Wyrównywarka podłoża Flat Ground - 25cm Zobacz większe

Wyrównywarka podłoża Flat Ground - 25cm

48,99 zł

KAT00817

Nowy produkt

Dostępny

Wyrównywarka podłoża Flat Ground - 25cm

Więcej szczegółów

Narzędzia Nattec AquaTools to wysokiej jakości profesjonalne narzędzia dla akwarystów ceniących jakość oraz praktyczność. Wykonane z powszechnie uznawanej za najlepszą na świecie stali nierdzewnej.

Nattec AquaTools to największy na świecie wybór specjalistycznych narzędzi akwarystycznych od 11,5cm do 45cm długości liczący kilkadziesiąt produktów dedykowanych do profesjonalnej obsługi akwarium.

Pełna gama narzędzi z serii Nattec AquaTools to komplet produktów o zróżnicowanych kształtach, wielkości oraz funkcjonalności dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego akwarysty. Wszystkie narzędzia wykonane są estetyczny sposób gwarantujący ich profesjonalny, designerski wygląd.

Każde narzędzie opatrzone jest logo oraz niebieskim grawerem gwarantującym oryginalność produktu oraz jego wysoką funkcjonalność i trwałość.

FlatGround 25cm to profesjonalne narzędzi do wyrównywania podłoża podczas zakładania akwarium oraz podczas prac w zbiorniku. Prosty i skuteczny sposób na utrzymanie podłoża w równomiernie wyrównanym i estetycznym poziomie. Dwie różne końcówki umożliwiają dotarcie w zakamarki pomiędzy dekoracjami akwarium. Długość narzędzia pozwala na wygodną pracę w każdych warunkach oraz w różnych wielkościach akwariów.

Napisz opinię

Wyrównywarka podłoża Flat Ground - 25cm

Wyrównywarka podłoża Flat Ground - 25cm

Wyrównywarka podłoża Flat Ground - 25cm

Podobne produkty