Kategorie sklepu

Skylight NEW REEF HYPERSPOT - RL (90-120cm)

3 748,99 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

KAT03255

Nowy produkt

Skylight REEF HYPERSPOT - RL (90-120cm)

Więcej szczegółów

Produkt na zamówienie - Czas realizacji 2-14 dni.

Nowa generacja lamp skylight Hyperspot !!

Hyperspot to lampa do akwarium o nowoczesnym designie, która oferuje niezrównaną kontrolę nad kolorami i mocą oświetlenia. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, możesz regulować temperaturę barwową w szerokim zakresie.

Nowoczesny i minimalistyczny design prezentuje się bardzo estetycznie. Lampa generuje spektrum światła, które idealnie odpowiada potrzebom koralowców. Posiada również odpowiednią wartość PAR, która określa ilość światła przenikającego przez słup wody do zooksantelli. Co więcej zrównoważone spektrum światła oferowane przez lampę Skylight Hyperspot wspaniale podkreśla naturalne barwy koralowców i ryb akwariowych.

Ale to nie wszystko! Lampa posiada wbudowany sterownik WiFi, który umożliwia pełną kontrolę za pomocą dedykowanej aplikacji na Twoim telefonie. Dzięki temu masz dostęp do ogromnej palety barw, które możesz dostosować do swoich preferencji i potrzeb Twojego akwarium. Ponadto, aplikacja oferuje funkcje zmierzchów i świtów, które pomogą stworzyć naturalne i realistyczne warunki oświetleniowe dla Twoich ryb i roślin.

Ta zaawansowana lampa do akwarium nie tylko zapewnia optymalne oświetlenie dla Twojego ekosystemu wodnego, ale również otwiera nowe możliwości personalizacji i kontroli, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. Bądź gotowy na fascynującą podróż do piękna i dynamiki światła w Twoim akwarium.

-Dzięki wykorzystaniu reflektorów prawie całe światło generowane przez lampy Skylight Hyperspot jest kierowane do akwarium. Zastosowanie modułów RGB pozwala na obserwację mieszkańców akwarium w żywych, jaskrawych barwach.

-Oglądaj swoje akwarium nie będąc oślepianym! Olśnienie zostało ograniczone do minimum 360 stopni dookoła lampy.

-W przeciwieństwie do większości dostępnych lamp RGB, Hyperspot generuje refleksy świetlne podobne do tych wytwarzanych przez lampy HQI.

-Z wykorzystaniem zewnętrznego kontrolera jest możliwe dostosowanie mocy lampy do chwilowych potrzeb. Dzięki dwukanałowej konstrukcji lampy można w pewnym zakresie dostosować temperaturę barwową do indywidualnych preferencji.

-Lampy Hyperspot są wyposażone w zawiesia. Różnego rodzaju uchwyty do montażu na akwarium są dostępne jako niezależne akcesoria.

  • SOCZEWKI SKUPIAJĄCE
  • BEZ OŚLEPIANIA
  • REFLEKSY ŚWIETLNE
  • REGULACJA TEMPERATURY BARWOWEJ
  • SWOBODA MONTAŻU

Sugerowana długość akwarium - 90-120 cm
Wymiary - 902 x 272 mm
Moc - 160 W
Strumień świetlny - 7200 lm
Barwa - 15000 - 90000K
Napięcie zasilania - 12 V DC
Pobór prądu - 13 A
Długość kabla - 1,5 m*
Max długość zawiesi - 150 cm
Częstotliwość Wi-Fi - 2,4 GHz
Standard bezpieczeństwa Wi-Fi - WPA2
Minimalna wersja systemu operacyjnego - Android 10 lub iOS 15

Napisz opinię

Skylight NEW REEF HYPERSPOT - RL (90-120cm)

Skylight NEW REEF HYPERSPOT - RL (90-120cm)

Skylight REEF HYPERSPOT - RL (90-120cm)

Podobne produkty