Kategorie sklepu

Skylight NEW HYPERSPOT - FL (90-120cm)

3 248,99 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

KAT03252

Nowy produkt

Skylight HYPERSPOT - FL (90-120cm)

Więcej szczegółów

Produkt na zamówienie - Czas realizacji 2-14 dni.

Nowa generacja lamp skylight Hyperspot !!

Hyperspot to lampa do akwarium o nowoczesnym designie, która oferuje niezrównaną kontrolę nad kolorami i mocą oświetlenia. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, możesz regulować temperaturę barwową w szerokim zakresie.

Nowoczesny i minimalistyczny design prezentuje się bardzo estetycznie. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, lampa dostarcza o 20% więcej energii świetlnej do roślin PAR/PUR w Twoim akwarium. Taka optymalizacja wpływa korzystnie na warunki wzrostu roślin, zapewniając im doskonałe świetlne wsparcie. W rezultacie rośliny cieszą się intensywnym i atrakcyjnym wybarwieniem, podkreślając ich naturalne piękno.

Ale to nie wszystko! Lampa posiada wbudowany sterownik WiFi, który umożliwia pełną kontrolę za pomocą dedykowanej aplikacji na Twoim telefonie. Dzięki temu masz dostęp do ogromnej palety barw, które możesz dostosować do swoich preferencji i potrzeb Twojego akwarium. Ponadto, aplikacja oferuje funkcje zmierzchów i świtów, które pomogą stworzyć naturalne i realistyczne warunki oświetleniowe dla Twoich ryb i roślin.

Ta zaawansowana lampa do akwarium nie tylko zapewnia optymalne oświetlenie dla Twojego ekosystemu wodnego, ale również otwiera nowe możliwości personalizacji i kontroli, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. Bądź gotowy na fascynującą podróż do piękna i dynamiki światła w Twoim akwarium.

-Dzięki wykorzystaniu reflektorów prawie całe światło generowane przez lampy Skylight Hyperspot jest kierowane do akwarium. Zastosowanie modułów RGB pozwala na obserwację mieszkańców akwarium w żywych, jaskrawych barwach.

-Oglądaj swoje akwarium nie będąc oślepianym! Olśnienie zostało ograniczone do minimum 360 stopni dookoła lampy.

-W przeciwieństwie do większości dostępnych lamp RGB, Hyperspot generuje refleksy świetlne podobne do tych wytwarzanych przez lampy HQI.

-Z wykorzystaniem zewnętrznego kontrolera jest możliwe dostosowanie mocy lampy do chwilowych potrzeb. Dzięki dwukanałowej konstrukcji lampy można w pewnym zakresie dostosować temperaturę barwową do indywidualnych preferencji.

-Lampy Hyperspot są wyposażone w zawiesia. Różnego rodzaju uchwyty do montażu na akwarium są dostępne jako niezależne akcesoria.

  • SOCZEWKI SKUPIAJĄCE
  • BEZ OŚLEPIANIA
  • REFLEKSY ŚWIETLNE
  • REGULACJA TEMPERATURY BARWOWEJ
  • SWOBODA MONTAŻU

Sugerowana długość akwarium - 90-120 cm
Wymiary - 902 x 272 mm
Moc - 120 W
Strumień świetlny - 9200 lm
Barwa - 3000 - 15000K
Napięcie zasilania - 12 V DC
Pobór prądu - 10 A
Długość kabla - 1,5 m*
Max długość zawiesi - 150 cm
Częstotliwość Wi-Fi - 2,4 GHz
Standard bezpieczeństwa Wi-Fi - WPA2
Minimalna wersja systemu operacyjnego - Android 10 lub iOS 15

Napisz opinię

Skylight NEW HYPERSPOT - FL (90-120cm)

Skylight NEW HYPERSPOT - FL (90-120cm)

Skylight HYPERSPOT - FL (90-120cm)

Podobne produkty