Kategorie sklepu

Salty Shrimp Mineral GH+ Bee Tiger - 90g

49,00 zł

KAT00543

Nowy produkt

Dostępny

Mineralizator dla krewetek typu bee oraz tiger

Więcej szczegółów

Bee Shrimp Mineral Gh+ został specjalnie opracowany z myślą o hodowli krewetek Bee, bumblebee i Tiger. Ma za zadanie remineralizować wodę RO, deszczówkę, wodę destylowaną etc. Podnosi on całkowitą twardość bez widocznego podniesienia twardości węglanowej (KH). Jest to szczególnie ważne dla krewetek pochodzących z habitatu o miękkiej wodzie (KH/°dH: 0.06/1.0).

Bee Shrimp Mineral GH+ posiada wszystkie ważne minerały i pierwiastki śladowe, których krewetki potrzebują dla dobrego samopoczucia, właściwego wybarwienia, udanego rozmnażania i prawidłowego wzrostu. Wspiera również wzrost roślin i regenerację mikrobiologiczną wkładów filtracyjnych.

Bee Shrimp Mineral GH+ nie wpływa bezpośrednio na pH;

Stosowanie:
Wymieszać z wodą poza akwarium, Bee Shrimp Mineral GH+ rozpuszcza się prawie całkowicie w ciągu kilku sekund, i woda nadaje się od razu do użycia. Opakownie należy zamknąć szczelnie po użyciu.

Dawkowanie:
Używać do podniesienia remineralizacji wody RO, destylowanej, deszczówki etc. tak aby osiągnąć całkowitą twardość na poziomie 6 stopni i przewodności 200 +/- 50 µS (Microsiemens). Zwykle 1 łyżeczka (3 g) na 20 litrów wody jest wystarczająca. Łyżeczka jest dodana do zestawu.

Oferowane opakowanie ma 90g co wystarcza na około 600 litrów wody.


Napisz opinię

Salty Shrimp Mineral GH+ Bee Tiger - 90g

Salty Shrimp Mineral GH+ Bee Tiger - 90g

Mineralizator dla krewetek typu bee oraz tiger

Podobne produkty