Kategorie sklepu

Femanga Algen Stopp General - 250ml Zobacz większe

Femanga Algen Stopp General - 250ml

36,99 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

KAT00549

Nowy produkt

Dostępny

Femanga Algen Stopp General - Preparat antyglonowy zwalczający glony nitkowate

Więcej szczegółów

Femanga Algen Stopp General - to bardzo skuteczny środek antyglonowy. Zwalcza większość gatunków glonów w akwarium w bardzo uciążliwe krasnorosty. Środek ten jest nieszkodliwy dla roślin oraz organizmów wodnych, w tym także krewetek.

W przypadku problemów z glonami pędzelkowatymi, stare kolonie glonów pędzelkowatych na liściach nie opadają po kuracji. Ich budowa komórkowa jest utwardzona więc pozostają one po obumarciu jako martwy glon, który może jeszcze rozsiewać zarodniki. Kuracja powinna być jednak kontynuowana aż do usunięcia tych pozostałości.

Poza tym, Femanga Algen Stop General eliminuje wszelkiego rodzaju glony wyjątkowo skutecznie. Wcześniejsze rozpoczęcie kuracji przynosi lepsze i szybsze efekty. Podawanie Femanga Algen Stop General po zakończeniu leczenia ma pozytywny wpływ na ryby i rośliny. Zapobiegawczo Femanga Algen Stop General należy podawać połowę dawki zalecanej przez producenta raz na dwa tygodnie nawet przy zakupie nowych ryb i roślin.

Sposób użycia:
Należy podawać 25 ml preparatu na 100 litrów wody przez kolejne 4 tygodnie - tak by przez cały czas trwania kuracji utrzymywać stężenie środka w wodzie. Przed zastosowanie w celu osiągnięcia lepszego efektu zaleca się wymianę 1/3 wody w akwarium.

W czasie kuracji należy usunąć z filtra węgiel oraz wyłączyć lampę UV.

Wstrząsnąć przed użyciem. Podawać 25ml na każde 100l wody tygodniowo przez okres 4 tygodni. Prewencyjnie podawać połowę dawki raz na dwa tygodnie.

Napisz opinię

Femanga Algen Stopp General - 250ml

Femanga Algen Stopp General - 250ml

Femanga Algen Stopp General - Preparat antyglonowy zwalczający glony nitkowate

Podobne produkty