Kategorie sklepu

Aquael Waterlight plus - lampa podwodna

359,99 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

KAT01862

Nowy produkt

Dostępny

Nowoczesne i energooszczędne oświetlenie LED, 5 kolorów światła do wyboru, można stosować zarówno pod jak i nad wodą, bezpieczne napięcie 12V.

Więcej szczegółów

AQUAEL WATERLIGHT LED PLUS to nowoczesna lampa oświetleniowa do zbiorników wodnych, która wykorzystuje energooszczędną technologię ledową. Ma postać klasycznego reflektorka, jednak miejsce tradycyjnej żarówki zajęła żarówka ledowa z wysokowydajnymi diodami LED. Pozwala to na znaczne ograniczenie zużycia energii i zmniejszenie nagrzewania się lampy podczas pracy. Hermetyczna obudowa WATERLIGHT LED PLUS sprawia, że może być ona stosowana zarówno pod, jak i nad wodą. Wykorzystana do produkcji WATERLIGHT LED PLUS technologia LED charakteryzuje się długą żywotnością.

Urządzenie pracuje w 12-Voltowej technologii, która gwarantuje bezpieczeństwo zarówno mieszkańcom jak i użytkownikom oczka wodnego. WATERLIGHT LED PLUS zużywa łącznie ok. 5 W energii elektrycznej i emituje światło o jasności porównywalnej z 20-Watową żarówką halogenową.

Skład zestawu:
W komplecie WATERLIGHT LED PLUS znajdują się cztery filtry barwne (żółty, zielony, niebieski i czerwony),
które umożliwiające tworzenie różnorodnych efektów świetlnych w oczku wodnym lub jego otoczeniu.

Ustawienie lampy WATERLIGHT LED PLUS na dnie stawu ułatwia solidna, stabilna magnetyczna podstawa, która umożliwia przymocowanie lampy do elementów metalowych wyposażenia oczka wodnego lub ogrodu.

Swobodną instalację WATERLIGHT LED PLUS zapewnia 10-metrowy przewód zasilający.

Zastosowanie:
WATERLIGHT LED PLUS doskonale nadaje się do każdego oczka wodnego o pojemności od kilkuset do wielu tysięcy litrów. Łączy w sobie nowoczesność, trwałość i niski koszt eksploatacji. Podświetlając po zmroku wody stawu gwarantuje niepowtarzalne efekty dekoracyjne.

Lampy WATERLIGHT LED PLUS zostały wykonane zgodnie z wszelkimi aktualnie obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Można jest stosować zarówno pod wodą, jak i na jej powierzchni. Do sieci elektrycznej lampę można przyłączyć tylko przez gniazdo wtyczkowe z kontaktem ochronnym. Wtyczka powinna być przyłączona do gniazda sieciowego w suchym miejscu.

Dane techniczne:
Moc - 5w
Długość przewodu zasilającego - 10m
Praca w wodzie - TAK
Praca poza wodą - TAK
LED - TAK

Napisz opinię

Aquael  Waterlight plus - lampa podwodna

Aquael Waterlight plus - lampa podwodna

Nowoczesne i energooszczędne oświetlenie LED, 5 kolorów światła do wyboru, można stosować zarówno pod jak i nad wodą, bezpieczne napięcie 12V.

Podobne produkty