Kategorie sklepu

Aquael wkład gąbkowy Ultramax/ Maxi Kani standard - 20ppi

24,49 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

KAT03105

Nowy produkt

Aquael wkład gąbkowy Ultramax/ Maxi Kani standard - 20ppi

Więcej szczegółów

Filtry kanistrowe marki Aquael Ultramax / Maxi Kani to nowoczesne i wydajne urządzenia, które możesz kupić w różnych wersjach. W zależności od tego, czy zależy Ci na uzyskaniu efektu krystalicznie czystej wody, na szybkości filtracji czy na połączeniu obu tych parametrów, możesz wybrać gąbki w wersji standard, finish lub super finish. Mamy także wysokiej jakości wkłady ceramiczne i włókninę filtrującą zanieczyszczenia. Polecamy media filtracyjne Ultramax / Maxi Kani, które doskonale sprawdzą się do filtracji mechanicznej i biologicznej zarówno w akwariach, jak i akwaterrariach.
Czysta i klarowna woda w akwarium dzięki efektywnej filtracji Ultramax / Maxi Kani Media

Odpowiednio przefiltrowana woda w zbiorniku jest przejrzysta i pozbawiona szkodliwych substancji oraz resztek pochodzących z niezjedzonego pokarmu czy odchodów ryb. Marka Aquael oferuje filtry kanistrowe Ultramax i Maxi Kani o prostej, niezawodnej konstrukcji i łatwym sposobie montażu. Modele proponowane w naszym sklepie mogą pracować na głębokości nawet 10 centymetrów, dlatego doskonale sprawdzą się nie tylko w akwariach, lecz także w akwaterrariach. Duża pojemność filtracyjna zapewnia bardzo dobre warunki życia zwierzętom i roślinom.

Uniwersalne filtry Ultramax / Maxi Kani są wyposażone w nowoczesne silniki o niskim zużyciu energii elektrycznej i bardzo dobrej wydajności. Odpowiednio dobrane media filtracyjne podnoszą jakość oczyszczania wody pod względem zarówno mechanicznym, jak i biologicznym. Usuwają duże zanieczyszczenia widoczne w wodzie oraz toksyczne substancje powstałe w wyniku rozkładu resztek pokarmowych czy odchodów zwierzęcych. Etap filtracji biologicznej wspomaga eliminację szkodliwego dla ryb amoniaku i azotyn dzięki pożytecznym bakteriom bytującymi w ceramicznych pierścieniach mediów.

Zanieczyszczona woda z akwarium wpływa do filtra kanistrowego poprzez podłączone do nich wężyki. Następnie przechodząc przez media filtracyjne, zostaje ona pozbawiona toksyn i szkodliwych substancji. Jako już czysta woda jest wypompowywana przez węże wylotowe z powrotem do zbiornika. Do zalet filtrów Ultramax / Maxi Kani należą możliwość regulacji ich wydajności oraz ustawienia kierunku wylotu oczyszczonej wody. W zestawie z filtrami otrzymasz również media filtracyjne mechaniczne i biologiczne. Kompleksowe oczyszczenie zapewniają wkłady z gęstej gąbki, wkłady ceramiczne oraz specjalna włóknina filtracyjna wyprodukowana z wysokiej jakości materiałów.

Jeżeli zdecydujesz się na Ultramax / Maxi Kani Media, możesz wybrać trzy rodzaje gąbek filtracyjnych wykonanych w 100% z nietoksycznych materiałów. Zapewniają one mechaniczną i biologiczną filtrację i idealnie dopasowują się do zasobnika w filtrach Aquael Ultramax i Maxi Kani. Wersja super finish z przepływem 45 PPI gwarantuje efekt krystalicznie czystej wody. Gąbki finish o prędkości przepływu 30 PPI to połączenie szybkości filtracji i klarowności wody. Natomiast gąbki w wersji standard z prędkością przepływu na poziomie 20 PPI zapewniają szybki przepływ wody przy zachowaniu standardowych parametrów filtracji.


Napisz opinię

Aquael wkład gąbkowy Ultramax/ Maxi Kani standard - 20ppi

Aquael wkład gąbkowy Ultramax/ Maxi Kani standard - 20ppi

Aquael wkład gąbkowy Ultramax/ Maxi Kani standard - 20ppi

Podobne produkty