Kategorie sklepu

Kulki gliniano-torfowe - 40szt Zobacz większe

Kulki gliniano-torfowe - 40szt

4,99 zł

KAT00341

Nowy produkt

Towar niedostępny

Nawóz dla roślin w postaci kulek gliniano-torfowych

Więcej szczegółów

Idealne wspomaganie dla Kryptokoryn, Żabienic, Aponogetonów, Lotosów oraz innych roślin z rozbudowanym systemem korzeniowym.

Podstawą zdrowych roślin jest żyzne podłoże!!

Nasze kulki gliniano-torfowe to rewelacyjny nawóz dla roślin wodnych, świetnie sprawdza się zarówno w akwariach typu low-tech i high-tech. Głównym składnikiem naszych kulek jest glina, która jest wydobywana z nieskazitelnie czystego środowiska. Do gliny dodawany jest najwyższej jakości torf kwaśny. Kulki są dodatkowo wzbogacane w składniki mineralne min: Azot, Fosfor, Potas, Magnez oraz Mikroelementy i BIOSTYMULATOR. Zastosowanie TYTANITU zwiększenia efektywność fotosyntezy, a także tempo pobierania składników pokarmowych. Korzystnie wpływa również na rozwój i regenerację systemu korzeniowego oraz na wzrost roślin osłabionych przez czynniki stresowe (niska temperatura, niekorzystne warunki wodne i inne). Wszystkie składniki są dobrane w odpowiednich proporcjach, nie powodują nadmiarów w wodzie!!

Kulki aplikujemy bezpośrednio w pobliżu korzeni roślin co 5-10cm. Pod większe okazy roślin można podać 2-3 szt. Aplikacje powtarzać co 6-10 tyg (low-tech), 3-4 tyg (high-tech) w zależności od potrzeb roślin.

Low- tech- oświetlenie <0,5w/l, słaba filtracja, brak co2.

High-tech- oświetlenie >0,5w/l, duża filtracja, dozowanie co2

Produkt bezpieczny dla ryb i krewetek!

Napisz opinię

Kulki gliniano-torfowe - 40szt

Kulki gliniano-torfowe - 40szt

Nawóz dla roślin w postaci kulek gliniano-torfowych

Podobne produkty