Kategorie sklepu

JBL Count Safe Co2 - licznik bąbelków

34,99 zł

KAT02035

Nowy produkt

Dostępny

JBL Count Safe Co2 - licznik bąbelków

Więcej szczegółów

Optymalne odżywianie roślin
Dla roślin akwariowych właściwa zawartość CO2 w wodzie ma duże znaczenie. Dwutlenek węgla służy roślinom jako główny składnik pokarmowy i tym samym jako składnik pobudzający ich wzrost dla pełnego rozwoju. Rośliny wykorzystują CO2 do fotosyntezy i zasilają przez to wodę w ważny dla życia tlen. Zapobiegają rozrostowi glonów, usuwają szkodliwe substancje, tworzą kryjówki i redukują zarazki chorobotwórcze.

Równomierne wzbogacanie
Wycięcie z lupą w części przezroczystej ułatwia liczenie bąbelków dla dokładnego dozowania ilość wielkość CO2.

Prosta instalacja
Licznik bąbelków napełnić wodą. Zamocować wężem do instalacji CO2 i do reaktora (instalacji CO2 i reaktora nie ma w zestawie). Zamocować licznik bąbelków na zewnątrz akwarium za pomocą 2 przyssawek do szkła lub 2 śrub do mebla.

Bezpieczny
Licznik bąbelków posiada złączkę do węży i dzięki połączeniu gwintowanemu z pierścieniem O-ring łatwo się go czyści i napełnia. Właściwa ilość CO2 jest inna w każdym akwarium i zależy od pojemności, cyrkulacji wody i roślinności w akwarium. Za pomocą testu CO2 można skontrolować zawartość CO2.

  • Regulacja ilości CO2: Licznik bąbelków z zaworem zwrotnym dla dokładnego dozowania podawania CO2 w akwarium
  • Napełnienie licznika bąbelków, podłączenie za pomocą węża do instalacji CO2 i rektora zamocowanie na zewnątrz akwarium za pomocą 2 przyssawek do szkła lub 2 śrub do mebla
  • Prosta kontrola bąbelków: Bąbelki CO2 widoczne i policzalne, woda nie cofa się do instalacji CO2 dzięki zaworowi zwrotnemu, do wszystkich typowych systemów CO2
  • Bezpieczne złącza śrubowe do węży zapobiegają przypadkowemu odłączeniu się węży
  • W zestawie: Licznik bąbelków do instalacji CO2, CO2 Count Safe, Wymiary: 105/175/40 mm

Napisz opinię

JBL Count Safe Co2 - licznik bąbelków

JBL Count Safe Co2 - licznik bąbelków

JBL Count Safe Co2 - licznik bąbelków

Podobne produkty