Kategorie sklepu

Aquael Lampa podwodna Quadro - 4 x 10w

254,99 zł

KAT01991

Nowy produkt

Aquael Lampa podwodna Quadro - 4 x 10w

Więcej szczegółów

Zestaw lamp WATERLIGHT QUADRO przeznaczony jest do stosowania w fontannach, kaskadach, oczkach wodnych, stawach ogrodowych, basenach, przydomowych ogrodach, do oświetlania dekoracyjnych fragmentów pod wodą albo na powierzchni, zarówno na wolnym powietrzu jak i w pomieszczeniach.

Skład zestawu:
WATERLIGHT QUADRO to zestaw czterech lamp podwodnych o mocy 10W każda. Dzięki wymiennym filtrom świetlnym umożliwiają stworzenie wielobarwnej iluminacji w ogrodzie i oczku wodnym. Pracują w bezpiecznej technologii 12V. Ich instalację ułatwia długi, 10-metrowy przewód zasilający.

Stopnie ochrony obudowy spełniają następujące normy: oprawa – IP X8, transformator i złącze przewodu – IP X5, wtyczka – IP X4.

Zastosowanie:
Zestaw lamp WATERLIGHT QUADRO sprawdza się w fontannach, kaskadach, oczkach wodnych, stawach ogrodowych, basenach, przydomowych ogrodach, do oświetlania dekoracyjnych fragmentów pod wodą albo na powierzchni, zarówno na wolnym powietrzu jak i w pomieszczeniach.

Kierunek światła można ustawiać pod różnymi kątami. Efekt świecenia WATERLIGHT QUADRO staje się wyjątkowy, dzięki zastosowaniu czterech, wymiennych filtrów dla każdej z lamp, które można dowolnie zamieniać.

Moc [W] - 4x10w
Długość przewodu zasilającego [M] - 10m
Praca w wodzie - TAK
Praca poza wodą - TAK

Napisz opinię

Aquael Lampa podwodna Quadro - 4 x 10w

Aquael Lampa podwodna Quadro - 4 x 10w

Aquael Lampa podwodna Quadro - 4 x 10w

Podobne produkty