Kategorie sklepu

Flourite Black - 3,5kg Zobacz większe

Seachem Flourite Black - 3,5kg

96,99 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

KAT01929

Nowy produkt

Dostępny

Seachem Flourite Black - 3,5kg

Więcej szczegółów

Flourite Black to specjalnie opracowany, porowaty żwir na bazie glinki, stworzony z myślą o akwariach z bogatą roślinnością, choć nadaje się także do innych typów zbiorników. Najlepsze rezultaty daje stosowanie Flourite jako jedynego rodzaju podłoża, choć można go także mieszać z innymi żwirkami. Stosowanie do-datków modyfikujących, takich jak lateryt, nie jest konieczne. W przeciwieństwie do produktów innych firm, Flourite nie musi być nigdy wymieniany. Nie jest pokryty żadnymi substancjami chemicznymi i dlatego nie zmienia odczynu wody.
Choć Flourite Black jest już przepłukany, przed użyciem zaleca się przemycie go pod bieżącą wodą w celu usunięcia resztek pyłu. Można także od razu rozłożyć go na dnie akwarium i powoli zalewać wodą tak, by podłoże nie uległo wzburzeniu. Pojawiające się lekkie zmętnienie wody jest zjawiskiem naturalnym i znika po 2-12 godzinach. By jeszcze bardziej skrócić ten okres, można zastosować preparat Clarity oraz filtrację mechaniczną.

Bar - 19; Chrom - 7; Cynk - 9; Glin - 33 510; Kobalt - 4; Magnez - 1 868; Mangan - 51; Miedź - 17; Nikiel - 9; Potas - 374; Sód - 5 484; Wanad - 11; Wapń - 20 950; Żelazo - 4 338 Jednostki: mg/kg. Analiza za pomocą plazmowego spektrometru emisyjnego, metoda EPA 6010, Laboratorium Analiz Chemicznych Uniwersytetu stanu Georgia.
Zawartość opakowania: 3,5kg.

Napisz opinię

Seachem Flourite Black - 3,5kg

Seachem Flourite Black - 3,5kg

Seachem Flourite Black - 3,5kg

Podobne produkty