Kategorie sklepu

Aqua Nova Pompa do stawu - NSP 10000

834,99 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

KAT01918

Nowy produkt

Dostępny

Aqua Nova Pompa do stawu - NSP 10000

Więcej szczegółów

NSP-10000 FOUNTAIN
Pompa z kontrolerem przepływu 10 000 L/H , 85W (razem z kontrolerem 100W), Hmax 5,0 + FONTANNA + mufa oraz nypel.

Pompa Aqua Nova NSP charakteryzują się wysoką wydajnością i niskim zużyciem energii. W standardzie wyposażona w energooszczędny silnik oraz kontroler przepływu. Pozwala to na regulowanie efektu wodnego fontanny i dostosowanie go do własnych potrzeb.

• Innowacyjna instalacja elektryczna
• Bardzo cicha praca pompy
• Możliwość pracy w wodzie słodkiej oraz morskiej
• Brak komponentów miedziowych
• Ceramiczna odporna na ścieranie oś wirnika

 
Dodatkowo pompa wyposażona w zestaw złączek fontannowych ( dołączane oddzielnie do zestawu) .Dwa efekty wodne, możliwość regulacji przepływu wody na kaskadę lub fontannę. Złączka zawiera system stabilizacji poziomu fontanny. To bardzo przydatne rozwiązanie , które pomaga ustawić fontannę w poziomie gdy dno oczka jest nierówne.

Energooszczędne silniki w które są wyposażone pompy AQUA NOVA gwarantują dużo niższe zużycie prądu niż produkty konkurencyjne o tych samych wydajnościach. Zestaw fontannowy Aqua Nova posiada innowacyjną regulację poziomu oraz regulację długości zestawu. Regulacja pozioma - bardzo mało zestawów dostępnych na rynku posiada taką regulację. Ta innowacja polega na możliwości przesuwania zestawu względem osi o kąt nawet 30 stopni. Jest to niezbędne gdy dno stawu jest nierówne lub naturalnie opada, pogłębia się oczko wodne. Gdy postawimy zestaw fontannowy bez takiej regulacji na krzywym dnie, wtedy woda fontanny nie będzie pryskała równo. W naszym zestawie ten problem jest wyeliminowany poprzez regulację poziomą . Lub jeśli np. pompa po jakimś czasie samoczynnie się przestawi i nie będzie stała równo, dzięki tej regulacji, wystarczy że chwycimy za końcówkę fontanny i wyregulujemy ją tak by woda pryskała równo do góry.

Regulacja długości - jeśli oczko wodne jest głębokie możesz zakupić rurkę przedłużającą i wydłużać każdorazowo zestaw fontannowy o 15cm . Dzięki temu nawet głębokie oczko wodne nie będzie stanowiło problemu dla zestawu FNS .Kod rurki przedłużającej - FNS-PIPE. Boczne przyłącze daje możliwość skierowania niewielkiej ilości wody na przykład do filtra lub kaskady. Dzięki podwójnej regulacji zestaw ten jest bardzo łatwy w montażu oraz utrzymaniu .

Napisz opinię

Aqua Nova Pompa do stawu - NSP 10000

Aqua Nova Pompa do stawu - NSP 10000

Aqua Nova Pompa do stawu - NSP 10000

Podobne produkty