Kategorie sklepu

JBL LimCollect - pułapka na ślimaki

48,99 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

KAT01842

Nowy produkt

Dostępny

JBL LimCollect - pułapka na ślimaki

Więcej szczegółów

Bez chemii i nieszkodliwe
Wskutek nadmiernego karmienia ślimaki mogą się szybko rozmnażać w akwarium. Dzięki pułapce na ślimaki bez chemii Lim Collect II można łapać ślimaki łagodnie i efektywnie i zmniejszyć ich ilość w akwarium.

Lim Collect II
Pułapka na ślimaki bez chemii ma 2 pręciki, które można zamocować na różnej wysokości, aby ryby w sposób niezamierzony nie dostały się do pułapki. Jeżeli jednak tak stałoby się, ryby nie będą miały problemu z tlenem dzięki przepustowi wody. Pułapka nadaje się także do odłowu krewetek lub raków.

Proste stosowanie
W nocy większość ryb odpoczywa. Wyjątkami są ryby aktywne w nocy jak wiele zbrojników. Dlatego w nocy istnieje tylko niewielkie prawdopodobieństwo, że mniejsze ryby miną więcierz. Napełnić pułapkę na ślimaki pokarmem, wybrać wysokość zamocowania pręcików i umieścić pułapkę na ślimaki w akwarium. Dzięki zastrzałom prowadzonym do wewnątrz, ślimaki nie mogą już opuścić pułapki.

  • Łapanie nielubianych ślimaków, krewetek lub raków w akwarium: Pułapka na ślimaki bez chemii z regulacją ograniczenia wysokości wpustu
  • Proste stosowanie: Napełnienie pułapki na ślimaki pokarmem, wsunięcie pręcików na pożądanej wysokości, umieszczenie pułapki na ślimaki na noc w akwarium
  • Dwa pręciki do regulacji ograniczania wysokości: Zabezpieczenie przed niezamierzonym wpłynięciem ryb. Także do odłowu krewetek lub raków.
  • Przepust wody: Nie brakuje tlenu przypadkiem złapanym rybom
  • W zestawie: 1 Pułapka na ślimaki bez chemii, Lim Collect II. Wielkość: 11,7 x 9 cm

Napisz opinię

JBL LimCollect - pułapka na ślimaki

JBL LimCollect - pułapka na ślimaki

JBL LimCollect - pułapka na ślimaki

Podobne produkty