Kategorie sklepu

JBL Topclean II - Skimmer

116,99 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

KAT01749

Nowy produkt

Dostępny

JBL Topclean II - Skimmer

Więcej szczegółów

Usuwanie kożucha bakteryjnego
Rzadka wymiana wody i przekarmienie może powodować biofilm (kożuch bakteryjny) na powierzchni wody akwariów, ponieważ zwykła rurka ssąca filtra zewnętrznego nie włącza powierzchni wody do obiegu filtracji. Kożuch bakteryjny jest to biaława warstwa z bakterii i grzybów. Uniemożliwia maksymalne natlenienie wody.

Zasysanie wody powierzchniowej i wody głębokiej Filtr powierzchniowy JBL skutecznie usuwa tworzący się kożuch bakteryjny lub mu zapobiega. Dzięki zasysaniu wody głębokiej filtr powierzchniowy można używać zamiast dotychczasowej rurki ssącej. Element zasysający dopasowuje się automatycznie do zmieniającego się poziomu wody (np. w przypadku parowania wody) an.

Prosta instalacja
Połączyć Filtr powierzchniowy JBL z filtrem zewnętrznym zamiast dotychczasowej rurki ssącej. Komorę zasysania zamocować za pomocą przyssawek w tylnym rogu akwarium. Za pomocą dźwigni regulacyjnej wybrać proporcję zasysania wody powierzchniowej i filtracji przydennej.

Elegancki kształt
Trzpień regulacyjny można wyjąć z urządzenia. Filtr powierzchniowy JBL ma elegancki półokrągły kształt i nadaje się do węży o średnicy od 9/12 do 16/22 mm.

  • Usuwanie osadów i obcych ciał na powierzchni wody: Uzupełnienie do filtra zewnętrznego - Filtr powierzchniowy do akwariów 60 - 600 litrów (od wysokości 35 cm)
  • Umieszczenie filtra powierzchniowego w akwarium, podłączenie do węża ssącego filtra zewnętrznego (zamiennik dotychczasowej rurki ssącej), ustawienie proporcji zasysania wody powierzchniowej i filtracji przydennej za pomocą trzpienia regulacyjnego
  • Uniwersalny: do węży o średnicy od 9/12 do 16/22 mm. Płynnie regulowana wydajność zasysania: zasysanie wody powierzchniowej i filtracja przydenna. Półokrągły kształt do umieszczenia w rogu
  • 2. Generacja: Ulepszona bryła pływaka - Większa siła wyporu i dopasowanie do poziomu wody, mocniejszy grzebień, wyjmowany trzpień regulacyjny
  • W zestawie: Filtr powierzchniowy Top Clean II

Napisz opinię

JBL Topclean II - Skimmer

JBL Topclean II - Skimmer

JBL Topclean II - Skimmer

Podobne produkty