Kategorie sklepu

Aquael Magnetic cleaner S - do 6mm

38,99 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

KAT01136

Nowy produkt

Dostępny

  • ergonomiczny uchwyt = łatwość czyszczenia
  • bardzo mocne magnesy
  • wysoka skuteczność działania
  • dostępne w trzech rozmiarach

Więcej szczegółów

MAGNETIC CLEANER – czyściki magnetyczne przeznaczone do usuwania glonów i innych zanieczyszczeń z szyb w akwariach słodkowodnych i morskich.

Płaszczyzny czyścików MAGNETIC CLEANER bezpośrednio stykające się z szybami akwariowymi pokryte są szorstką, ale jednocześnie delikatną i bezpieczną dla szyb warstwą. Doskonale usuwa ona nawet oporne glony zielone i krasnorosty, a także nalot i zacieki po zewnętrznej stronie szyby akwariowej. Czyszczenie ułatwia szeroki, ergonomiczny uchwyt.

AQUAEL rekomenduje stosowanie czyścików magnetycznych we wszystkich akwariach. Urządzenia te są najbezpieczniejszym rozwiązaniem dla zbiornika, całkowicie eliminują bowiem konieczność kontaktu wody ze skórą ludzkich rąk. W ten sposób do akwarium nie dostają się niepotrzebne bakterie, ani inne drobnoustroje potencjalnie niebezpieczne dla jego mieszkańców.

MAGNETIC CLEANER to wygodne czyściki magnetyczne składające się z dwóch niezależnych części połączonych mocnymi magnesami. Jedną część czyścika wystarczy włożyć do akwarium, a drugą umocować na szybie naprzeciwko pierwszej. W ten sposób – przesuwanie zewnętrznej części urządzenia po szybie powoduje jednoczesne przemieszczanie się części zanurzonej. Pozwala to na wygodne oczyszczenie szyby z glonów bez konieczności moczenia rąk w wodzie.

Nowe czyściki magnetyczne MAGNETIC CLEANER są dostępne w trzech rozmiarach: S, M i L przystosowanych odpowiednio do czyszczenia szyb o grubości do 6, do 10 i do 15 mm.

Napisz opinię

Aquael Magnetic cleaner S - do 6mm

Aquael Magnetic cleaner S - do 6mm

  • ergonomiczny uchwyt = łatwość czyszczenia
  • bardzo mocne magnesy
  • wysoka skuteczność działania
  • dostępne w trzech rozmiarach

Podobne produkty