Kategorie sklepu

Shrimps Forever Montmorillonite - 90g Zobacz większe

Shrimps Forever Montmorillonite - 90g

48,99 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

KAT01075

Nowy produkt

Towar niedostępny

Shrimps Forever Montmorillonite - Mieszanka minerałów dla krewetek.

Więcej szczegółów

Shrimps Forever Montmorillonite został opracowany specjalnie dla akwariów krewetkowych i zawiera mieszankę ponad 60 minerałów i mikroorganizmów. Ta mieszanka minerałów wiąże zanieczyszczenia takie jak chlor i metale ciężkie oraz zapewnia, że ​​są one filtrowane z wody.
 
Oprócz efektu oczyszczania wody, mieszanka mineralna poprawia także naturalne kolory krewetek. Spożycie niewielkiej ilości naturalnych składników mineralnych przez krewetki stymuluje produkcję pigmentu, co sprawia, że ​​kolory dużo bardziej intensywne i ostre. Ponadto niewielka ilość składników mineralnych zapewnia wsparcie dla linienia krewetek.

Montmorillonite nie ma wpływu na pH, kH, gH i przewodność.
 
Dawkowanie:
Około dwa razy w tygodniu szczypta na 30 litrów wody. Może wystąpić delikatne zamglenie wody, efekt ten zniknie po około 15 do 30 minut.

Montmorillonite idealnie nadaje się na start zbiornika poprzez rozsypanie go pod podłożem. Spowoduje to szybszą stabilizację zbiornika oraz wytworzenie się równowagi bakteryjnej, a proszek będzie długo służył jako bufor mineralny. Po miesiącu można dodawać produkt dwa razy w tygodniu zgodnie z wyżej wymienionym dawkowaniem.

Zawartość:
90g w formie proszku

Napisz opinię

Shrimps Forever Montmorillonite - 90g

Shrimps Forever Montmorillonite - 90g

Shrimps Forever Montmorillonite - Mieszanka minerałów dla krewetek.

Podobne produkty