Yokuchi – nowa marka na rynku akwarystycznym. Profesjonalne produkty do Twojego akwarium!


Marek oferujących produkty do prowadzenia i pielęgnacji akwarium jest dużo. Jednak niewiele z nich robi to, co Yokuchi – nowa firma na rynku, która w oferowanych przez siebie produktach łączy zamiłowanie do natury oraz nauki. Efekt? W 100% przyjazne rybom i roślinom preparaty, które szybko i skutecznie poprawiają jakość zbiornika i tym samym zwiększają satysfakcję z prowadzenia akwarium.


Marka Yokuchi – tak natura łączy się z nauką


Produkty oferowane przez markę Yokuchi to idealne połączenie natury i nauki; balans między skutecznością a bezpieczeństwem. Twórcy określają swoją firmę jako „fuzję ekologii, inżynierii i pasji”, a ofertę kierują przede wszystkim do pasjonatów i hobbystów. Nic dziwnego – produkty znakowane logo Yokuchi to profesjonalne preparaty, idealne do zaawansowanej dbałości o faunę, florę oraz wodę. Przykład?


Przykłady produktów oferowanych przez Yokuchi

 

Jiban Soil – Kompletne Podłoże Do Akwariów Słodkowodnych
Idealny fundament dla każdego słodkowodnego akwarium. Podłoże zaprojektowane przez zespół doświadczonych specjalistów z branży biologicznej, chemicznej i inżynierii środowiska. Stworzone w oparciu o najwyższej klasy surowce pochodzenia naturalnego – w pełni bezpieczne dla flory oraz fauny i świetnie przez nią przyjmowane. Dedykowane przede wszystkim akwariom typu high-tech, intensywnie oświetlonym i wzbogaconym o instalację CO₂.


Ishiko Plant Mineral – Specjalistyczna Mieszanka Minerałów
Bogactwo odpowiednio zrównoważonych minerałów, niezwykle cennych dla zbiornika, pomagających w utrzymaniu odpowiedniej lepkości cytoplazmy oraz przepuszczalności błon komórkowych. Preparat doskonały do uzdatniania wody z filtrów odwróconej osmozy (RO). Poprawia biologiczną równowagę w zbiorniku i tworzy środowisko perfekcyjne dla roślin oraz ryb akwariowych, w tym także tropikalnych.

 

Sosei Caps – Nawóz Do Podłoża
Niepozorne, łatwe w zastosowaniu kapsułki, które skrywają w sobie prawdziwą odżywczą bombę, skutecznie poprawiającą jakość podłoża i tym samym wspomagającą rozwój i hodowlę roślin akwariowych. Działanie kapsułkowego nawozu to przede wszystkim utrzymanie jonowymiennych właściwości podłoża, uzyskane dzięki starannie zbalansowanej mieszance składników mineralnych i substancji organicznych.

 

Gedoku Water Conditioner – Uzdatniacz Wody
Jakość wody kranowej pozostawia wiele do życzenia. Niezbędne jest jej odpowiednie uzdatnienie – aby spełniała wymagania „stawiane” przez ryby i rośliny akwariowe. I właśnie z myślą o tym marka Yokuchi stworzyła Gedoku Water Condition – innowacyjny uzdatniacz wody, który błyskawicznie eliminuje groźne drobnoustroje oraz metale ciężkie, tworząc środowisko idealne dla flory i fauny. W dodatku skryty jest w poręcznej, designerskiej buteleczce z dozownikiem.

 

Hobbysto akwarystyki – marka Yokuchi powstała z myślą o Tobie


Yokuchi to firma stworzona przez pasjonatów akwarystyki dla pozostałych hobbystów, dlatego możesz mieć pewność co do wysokiej jakości i bezpieczeństwa oferowanych przez nią produktów. Korzystaj z nich w opiece nad swoim zbiornikiem, a nie spotkają Cię żadne nieprzyjemne niespodzianki – Twoje akwarium będzie piękne oraz niezwykle komfortowe dla przebywających w nim gości.